Partnerzy
cfmoto
Znajdz nas!
O nas

 Firma mkmotocykle jest firmą, która jest na rynku od 2004 roku


Jakość naszych motocykli
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży motocyklowej pozwoliło nam stworzyć ofertę dostosowaną do oczekiwań Klientów, którzy chcą kupić używany motocykl i mieć pewność, że kupią dobry i sprawdzony egzemplarz.
Motocykle sprowadzamy z Angli,Włoch oraz Francji.Przeprowadzamy wszystkie formalności związane z przywozem: tłumaczenia dokumentów,opłatę skarbową i na życzenie klienta badanie techniczne. Kupujący dostaje od nas fakturę zakupu i komplet dokumentów przygotowanych do rejestracji.

Specjalizajca: motocykle i quady japońskiej produkcji 

Specjalizujemy się w serwisowaniu japońskich marek, ale motocykle pozostałych   marek traktujemy równie starannie.

Posiadamy narzędzia diagnostyczne, książki serwisowe i odpowiednią wiedzę. Korzystamy z profesjonalnego wyposażenia i narzędzi oraz produktów chemicznych.
Cennik:
Pobierz cennik usług serwisowych (PDF).
Gwarancja na wykonaną pracę !

Nasz serwis udziela gwarancji na zakupione i serwisowane u nas motocykle, jak również na wykonane usługi w motocyklach Klientów.

U nas, można dokonać kontroli dowolnego motocykla pod względem technicznym (kontrola ogólna, geometria, diagnostyka silnika i podzespołów).


 Serwisuj poza sezonem !

W trakcie sezonu motocyklowego prosimy naszych Klientów o wcześniejsze rezerwowanie terminu serwisu a "grubsze" naprawy najchętniej wykonujemy zimą. Dzięki temu można cieszyć się jazdą motocyklem od początku sezonu .